Vyberte kategorií:

Nabídka tiskových médií

Studio Pearl P300 (IGSPP11)

je luxusní voděodolný pearl papír vhodný pro portrétní i uměleckou fotografii. RC podložka a jedinečný polev typu „lumina” patentovaný firmou ILFORD zaručuje extrémní hranovou ostrost, vysokou hustotu zčernání a saturaci barev. Jedná se kvalitativní vrchol mezi pearl RC médii. Archivační potenciál.

Studio Pearl P300 (IGSPP11)

je luxusní voděodolný pearl papír vhodný pro portrétní i uměleckou fotografii. RC podložka a jedinečný polev typu „lumina” patentovaný firmou ILFORD zaručuje extrémní hranovou ostrost, vysokou hustotu zčernání a saturaci barev. Jedná se kvalitativní vrchol mezi pearl RC médii. Archivační potenciál.

Studio Gloss G300 (IGSGP11)

je luxusní fotografické lesklé voděodolné RC médium. Díky vysoké hustotě zčernání a širokému barvovému gamutu zaručuje technicky excelentní fotografie všech žánrů. Velmi vysoká hranová ostrost a archivační potenciál tvoří předpoklady úspěšné profesionální práce.

Studio Satin S265 (ON3SP10)

je RC médium s konvenčním polomatným voděodolným povrchem vhodné pro technickou, portrétní i všeobecnou fotografii. Vhodný též jako proofing paper nebo luxusní kartografický materiál. Fotografové řadí tento materiál spolu s médiem Studio Gloss G250 k nejoblíbenějším substrátům k následné laminaci a kašírování – Studio Satin S250 má pro tyto účely „tu správnou” gramáž a elasticitu.

Studio Gloss G265 (ON3GP10)

je konvenční lesklý voděodolný povrch vhodný pro technickou, portrétní i všeobecnou fotografii. Vhodný též jako proofing paper. Fotografové řadí tento materiál spolu s médiem Studio Satin S250 k nejoblíbenějším substrátům k následné laminaci a kašírování – Studio Gloss G250 má pro tyto účely „tu správnou” gramáž a elasticitu.

Studio Fine Art Weave (IGSFAW)

je akvarelový materiál s hrubou texturou. Neobsahuje ani optické zjasňovače, ani kyselé přísady. Exkluzivní povrch předurčuje tento materiál pro adjustaci bez krycího skla – nalepené na podložce a v rámu. Fotografie na tomto materiálu působí neopakovatelným dojmem fotografie na ručním papíru. Materiál na bázi bavlny. Reprodukce se doporučuje kašírovat oboustrannou montážní samolepkou.

Studio Satin S195 (ON3SP8)

je konvenční polomatný voděodolný povrch pro technickou fotografii. Vhodný především jako proofing paper nebo médium k laminaci a kašírování. Vzhledem k nižší gramáži při zachování vysoké fotografické kvality je Studio Satin S195 oblíbené především grafickými studii a reklamními agenturami. I po laminaci ho lze pohodlně perforovat či děrovat na řezacích plotrech.

Studio Gloss G195 (ON3GP8)

je konvenční lesklý voděodolný povrch pro technickou fotografii. Vhodný především jako proofing paper nebo jako médium k laminaci a kašírování. Vzhledem k nižší gramáži při zachování vysoké fotografické kvality a lesku je Studio Gloss G195 oblíbené především grafickými studii a reklamními agenturami. I po laminaci ho lze pohodlně perforovat či děrovat na řezacích plotrech.

Studio Glossy SA Vinyl (ON3GV5)

je lesklá samolepka s prvotřídním barevným gamutem a hustotou zčernání. Lesklý vinyl potažený nanoporézní vrstvou na lícové straně a čirou akrylovou tlakocitlivou samolepkou s krycím papírem na straně rubové. Samolepka je dobře odnímatelná – nezanechává stopy lepidla. Vhodné pro fotografii a výrobu posterů, signage, etiket apod. Výstupy ze STUDIA Professional na tomto materiálu určené pro venkovní použití doporučujeme vždy laminovat fóliemi Protac.

Studio Portrait Matt 230

je hluboce matný prémiový fotopapír 230 g/m2 s extra přirozeným podáním černé a vysokou ostrostí. FomeiJet Portrait Matt 230 je unikátní papír ve své třídě: za málo peněz hodně muziky. Mnozí fotografové ho označují jako „umělecký papír pro začátečníky“. Připomíná kladívkovou čtvrtku známou z hodin výtvarné výchovy a je tudíž velmi oblíbený pro tisk výtvarných fotografií a uměleckých grafik. Nezklame ani při reprodukci portrétů. Každý, kdo má rád papírové fotografie bez jakýchkoliv odlesků, si oblíbí FomeiJet Portrait Matt 230.

Zobrazit více
Třída ČSA 270, Hradec Králové 500 03