Kodak Express No 200 s.r.o
Kodak Express No 200 s.r.o
Třída ČSA 270, Hradec Králové 500 03
tel.: 49 551 11 83, mobil: 602 526 124
E-mail: no200@no200.cz
www.no200.cz
Úvod » Fotogalerie

Referenční fotografie

Svatební fotografie

Žádná svatba se neobejde bez fotografií, zařídíme pro Vás pořízení fotoreportáže plně profesionální digitální zrcadlovkou s profesionální výbavou, úpravu všech fotografií v profesionálním editoru (výřezy, retuše apod.), zálohu fotografií po dobu 5 let. Neváhejte nás kontaktovat.

Portrétní fotografie

Portrétní fotografie může být vhodným dárkem pro vaše blízké, ale i cestou k vašemu profesnímu úspěchu. Využijte náš profesionálně vybavený ateliér. Bude pro nás čst Vám kvalitní fotografie zhotovit.

Rodinná a skupinová fotografie

Fotografie rodiny nebo přátel může být vzpomínkou na určité období vašeho života, zajímavým dárkem vašim rodičům, příbuzným či známým. Barevně sladěné oblečení a vhodně zvolené doplňky či rekvizity nám pomohou vytvořit jedinečný snímek vaší rodiny či skupiny.

Produktová fotografie

V našem ateliéru vám vyfotografujeme předměty či zboží určené pro reklamní či marketingové účely. Nbízíme ateliérové fotografování produktů a zboží, fotografie jednoduché, bezstínovéfotografie aranžované (zakomponování fotografovaného objektu do aranžovaého prostředí), nafotíme kvalitně Vaše zboží pro vaše E-shopy na internetu, fotografování můžeme realizovat i přímo u Vás na firmě.

Kalendáře 2019 fotopapír

Chcete si připomínat krásné okamžiky celý rok? Nechte si zhotovit kalendář.